atilla bisiklet takımı sponsorluk

Atilla Bisiklet Kulübü

ABT Kuruluş ve Gelişme: 1996 yılında Atilla ATAY’ın kendi takımı oluşturmak istemesinin çabası ile oluşan “ATİLLA BİSİKLET TAKIMI” bir çok zorluğu ve olumsuzluğu yaşamasına rağmen ayakta kalmayı başarabilmiş bu günlere kadar çok sağlam adımlar ile mesafe kat etmiştir. Kurulduğu 96 yılı içerisinde biraz turistik ve biraz sportif olan  takım sahip olduğu amatör ruhu kaybetmeden profesyonelliğe geçerek 2010 yılında  6 ilden seçilen ve toplamda 70 kişiden oluşan çok ciddi bir ekip haline gelmiştir. Türkiye’de her zaman ilkleri gerçekleştirmesiyle tanınan takım kendini her zaman önde tutabilmeyi başarmıştır. Takım defalarca Türkiye Şampiyonluğu’nu başarıyla kazanmış ve bir çok bireysel dereceleri de kazanarak yoluna devam etmiştir.

2013 yılı itibariyle takım sadece Master Düzey sporcu düzeyine indirilerek alınan karar ile “Hobi Gurubu” nu kurarak bünyesini genişletmiş, kişisel kullanıcıların da bisiklete daha emniyetli olarak binebilmelerini sağlamak adına çalışmaya başlamıştır. Kurulmuş olan bu hobi gurubu içerisinde İş Adamları,  Avukatlar, Bilgisayar Yazılımcıları, Üst düzey Yöneticiler, Firma Sahipleri gibi yüksek kitleli bireyler bulunmaktadır. Her hafta sonu yapılan toplu antrenmanlara hobi gurubu kullanıcılarının da katılması sağlanarak takımın profesyonel sporcuları ile birlikte hem bisiklet eğitimi verilmesi sağlanmış hem de olabilecek en güvenli bisiklet kullanım ortamını sağlamıştır.

atilla bisiklet takımı sponsorluk

Ayrıca Atilla Bisiklet Kulübü ; 2011 yılı sonunda aldığı bir karar ile Bisiklet Kültürünü Geliştirme Spor Kulübü Derneği‘ni kurarak bisiklet kültürü ve bisiklet sporunun yayılması ve de kalkınması adına daha kuvvetli çalışmaları başlattı. Firmalar ve belediyeler ile ortak güdümde yapılan ciddi sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdi. Doğuda yaşayan ve imkanı olmayan ilköğretim düzeyindeki çocuklara bisiklet dağıtımını sağladı ve bisiklet eğitimleri verilmesini sağladı. Gerçekleştirilen “Anma Turları” nın ve Sosyal Sorumluluk Projelerini nin daha ciddi ve de ses getirir düzeyde olmalarını da sağlayarak bu sayede ilgiyi gerçekleştirilen turlara ve bisiklete yöneltmeyi başardı.

atilla bisiklet takımı sponsorluk

Sponsorluk karşılığında firmaya kazandırılacak avantajlar;

–  Tüm sosyal aktivitelerde ve büyük turlarda firmanın/markanın görsel materyallerinin (bayrak, logo, tişört vb.) görünmesi ve reklamının yapılması.

–  Yıl içinde 8-10 kez kurulacak standlarda ve yapılacak tanıtımlarda firmanın/markanın görsel materyallerinin (bayrak, logo, tişört vb.) görünmesi.

–  Takım aracı üzerinde görünüm;  sponsorluk anlaşmasına göre düzeyi belirlenecek şekilde firmanın/markanın reklamının yerleştirilmesi.

–  Tüm Kıyafet ve Aksesuarlarda firmanın/markanın logosunun kullanılması ve tüm antrenman yollarında ve yurt içi müsabakalar da bu sayede reklamın yapılması.

–  Federasyon takviminde bulunan ve takımın katılacağı  yarışmalarda sponsor firmaya/markaya  ait ürünlerin tanıtım çalışmaları. (stand, bröşür vb. şekilde)

–  Sponsor firma istediği takdirde sözleşme süresi boyunca takımı istediği zaman reklam, basın toplantısı, davet ve organizasyonda kullanılabilecek ve çağırabilecek.

–  Ziyaretçi sayısı 10.000kişi / ay olan Atilla Bisiklet Kulübü resmi web sitesinde sözleşme süresi boyunca firmanın/markanın reklamının yerleştirilmesi.

–  2600 beğenen kişisi ve aylık ziyaretçi ortalaması 18.000 kişi olan  Atilla Bisiklet Kulübü resmi Facebook  sayfasında firmanın/markanın reklamlarının yapılması ve paylaşılması.

Böyle bir oluşumla iş birliği yaparak sponsorumuz olmak isterseniz, sizinle her zaman görüşmek isteriz.

İletişim;

Atilla ATAY

0533 232 99 51

yada “Buraya Basarak” Form ile görüşme isteyebilirsiniz.

sponsors