4 Temmuz desek de aslında 3 ve 4 Temmuz tarihlerinde yapılan antrenmanları bir arada buraya taşımak istedik. Rutin antrenmanlarımız Pandemi döneminden elbette etkilendi ama aksatılmadı.
Kısıtlamalar bitti… Covid devam ama artık dikkat bireysel olarak daha da fazla bizim sorumluluğumuz. Bu normale dönüş hepimizin de hoşuna gitti doğrusu kabul etmek lazım. Özledik çünkü…

Meteoroloji hava durumu için, sağanak, gök gürültüleri, seller verdi ama çok şükür hafta sonu bizim antrenmanlarımızı rast gelmediği gibi gün içinde de büyük yağışlar olmadı.
Rutin PAZAR ANTRENMANLARIMIZ AKFIRAT rotasında idi ama verdiğimiz uzun aradan sonra bu hafta sonu için rotamızı TUZLA’ ya çevirdik.
Mükemmel ve çok güzel bir antrenman yaptık. Güvenli ve neşeli bu antrenman için başta Atilla Atay ve yardımcı kaptanlarımıza ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz. ,

Rotamız, herkesin gelebileceği şekilde biraz değişti o kadar çünkü bu salgın döneminde, grubumuzda aktif sürücülerimizin profilleri daha geniş bir tabana yayıldı. Her yaştan ve meslek grubundan, cinsiyetten, sosyal statüden insan bir arada pedal bastığı için grubu bölmemek adına ve güvenliği ön plana alarak, parkurumuzu Bostancı- Tuzla sahili olarak değiştirdik, Tuzla’ da da biraz istirahat, biraz sohbet, biraz kaynaşma vb ardından turumuzu gene Bostancı’ da sonlanacak şekilde düzenledik.

Keyifli ve güvenli antrenmanlarımız hepimizin yaşamına renk katmaya devam ediyor. Sadece ülkemiz değil, yurt dışı hatta kıtalar arası, okyanus ötesi ülkelerde coşkuyla formalarımız giyiliyor ise bu bize elbette gurur veriyor.

Görseller için tıklayınız

Sevgilerimizle

Jale & Atilla

Cevapla