7 Nisan 2019 
Bizim rutin antrenmanlarımız için Bostancı’ dan çıkış saatimizi, hem gittikçe uzayan gündüz saatlerinden daha çok faydalanmak, hem havalar ısınırken herkesin bir yerlere gitmek üzere dışarıda olmasından dolayı oluşan yoğun trafiğe takılmamak hem de gittikçe ısınan havada güneşin en tepede olduğu anlarda yollarda olmamak adına 30 dakika daha geriye aldık.

Bahar havasının şaka gibi dengesiz değişimlerinde; bir anda sıcaktan bayılırken, bir anda sert bir fırtınada savrulmaya, sağanak yağıştan kaçacak yer aramaya alışıyoruz ister istemez… 
Antrenman sırasında diyoruz ya hep; ” toplu sürüş kuralları çok ama çok önemli ” diye..
Asla sadece kendi sorumluluğumuzu taşımıyoruz antrenmanlarda, beraber sürüş yapmakta olduğumuz her arkadaşımızın sorumluluğunu da taşıyoruz.
O yüzden toplu sürüş kurallarına büyük bir ciddiyetle riayet etmek zorundayız.
Toplu sürüş konseptimizde bisikletlerimiz yol bisikletidir. Yol bisikletinde kullanım kontrolünüzü arttırmadan toplu sürüşe katılmak bir takım risk olasılıklarını arttıracaktır.
O nedenle öncelikle hakimiyet gereklidir ve ardından performansımızı da biraz geliştirmemiz gerekir ki grup sürüşünün akışı içinde biz de akabilelim.
Pürüz olmayan, tekerimize taş değmeyen ve bizi her şeyden özgürleştirip rehabilite eden nice muhteşem antrenmanlarda buluşmak üzere.

Görseller için lütfen tıklayınız
Sevgilerimizle

Cevapla