21-22 Ağustos 2021 Cumartesi Pazar antrenmanlarımız her zamanki gibi son derece dostluk, dayanışma, birlik beraberlik içinde güvenle tamamlandı.
Cumartesiyi Pazara bağlayan saatlerde, ZAFER TURU grubu 03.00-07.00 arasında tura hazırlık antrenmanını gerçekleştirdi. 07.00 da ise Pazar rutinine geçildi.
Arkadaşlar, bisiklet grubu, hobi grubu vb her ne isim altında bir araya toplanıyor olursak olalım, önemli olan aidiyet duygusu, dostluk, dayanışma, birlik-beraberlik içinde, sorumluluk da alarak – ki grup sürüş kurallarında diğer arkadaşlarımızın da güvenliği için sürüş kurallarına ve yönlendirmelere uymak da bir sorumluluk bilincidir- bir arada olmamızdır.
Bu grubun kurulması ve 30 sene öncesinden bugüne dek istikrar ile devam etmesi, bizden sonra kurulan onlarca nice gruba emsal olması, sinerji yaratması Atilla Atay’ ın disiplinli, öngörülü, özverili yaklaşımları sayesindedir. Burada en büyük değer ise her şeyin başında “saygı” kavramıdır, “vefa” kavramıdır, “dostluk” kavramıdır…
Sizler varlığınız ile bu oluşumun devamlılığı ve istikrarında farkında olarak veya olmayarak, bisiklet kültürü adına algı yaratacak yüksek birer değersiniz. O nedenle de biz, öncelikle kendimize ve kurmuş olduğumuz ve sürekliliği için emek verdiğimiz oluşumumuza saygımız ve sahiplenmemiz gereği, sizlerin her birine sonsuz saygı ve sevgi ile değer veriyoruz. Bu değerlere sahip olduğumuz için sadece ülkemizde değil, dünyada da izlenip takdir görüyoruz. Rekabet ile değil, paylaşmak ile buralara geldik… Bizim yüksek gördüğümüz bu değerlerimiz, kişisel alınacak yaklaşımlarla rekabet kavramına kurban edilmeyecek kadar büyük anlam taşımaktadır.
O nedenle her sürüşümüzde biz, hasta da olsak, zorda da olsak, aynı heyecanı taşıyarak sizlerle beraber pedal basmaya geliyoruz. Bizimle aynı heyecanlar ve algılar ile sorumluluk üstlenen artçı, yancı, öncü ve araç desteği veren dostlarımızı bir kere daha burada takdir ile anmak isteriz. Ve katılan tüm dostlarımızı da kutluyoruz.
Zafer Turu hazırlıkları tam gaz sürerken, bu tura katılacak arkadaşlarımız, aralıksız bisiklet sürerek tek etapta İzmir’ e varacaklar. Onları da sizlerin duaları ile yola çıkaracağız kalben varlığınıza müteşekkiriz.
Sevgilerimizle

Görseller için tıklayınız
Jale 

Cevapla