28-29/08/2021 Cumartesi-Pazar Saat 07.00 da ATİLLA RUTİNLERİMİZİ gerçekleştirirken 30 senedir olduğu gibi, grubumuzu oluşturan her bir bireyin, sosyal yaşam paletindeki farklı farklı renklerine, farklı dünya görüşlerine, farklı meslek ve yaşlarına vb rağmen bu biraradalığı, birlikteliği, dayanışması, dostluğu ile beraber pedal çevirmesi, gerçek anlamda bisiklet kültürü ve farkındalığı yolunda atılan en bariz başarılı adımlardan sadece biridir.
Gönüllülük esası ile öncü, artçı, yancı ve eskort araç olarak görev alan, sorumluluk üstlenen dostlarımız, Atilla kaptandan aldıkları eğitimler ve deneyimler ile bu turlarımızda büyük özveri göstererek çalışmaktadır. Kendilerine tekrar çok teşekkür ederiz.
Yakında bu tip grup sürüş ve bisikletin şehir içindeki kullanımına dair ciddi eğitimlere de başlıyoruz. O eğitimlerde yerini almayanların, grup sürüşlerimizde de yeri olamayacak.. Neden? Sizlerin güvenliği ve bilinçli yaklaşımlar için.
Hafta sonu antrenmanlarımızın bu hafta rotaları bir parça kısaydı çünkü 30 AĞUSTOS İZMİR ZAFER TURUMUZ için hazırlanan bir ekip gece yarısı yola çıkarak 400 km lik bir parkurda hiç uyumadan pedal çevirmek durumundaydı.
Ancak tur dönüşü Pazar günü grubumuzun en gençleri 11-12 yaş skalamızdaki Murad ve Mehmet’ in tatlı iddialaşmaları için velodrom etkinliği de oldu.:)) Devamları gelecek zaten. Bunlar da tatlı biraz motivasyon zaten.

Sevgili takipçilerimiz ve sevenlerimiz
Her attığımız adım, bisikleti DAVAM diye benimseyip, farkındalık için nice projeleri yaratıp hayata geçiren ATİLLA ATAY’ ın özverileri, öngörüleri ve deneyimleri ile hayata geçmektedir. İnsan sevgisi olmayan kimse, bu kültüre bu kadar emek vermez.. Çünkü bu kültürün yerleşmesinin önemi, öncelikle insanımızı sonra toplumumuzu, sonra ülkemizi ve en geniş anlamda da dünyamızı korumak için olmasındadır.
Sevgilerimizle

Görseller için tıklayınız
Jale 

Cevapla