Yağmur rivayetlerine rağmen, kuru ve ılık bir sabah; tam bir antrenman sabahıydı…
Sahilde buluşma noktamızda bir araya gelmeye başladığımızda her bir kaç dakikada bir sevip uzun zamandır bir vesile göremediğimiz dostlarımız eklendi aramıza.. Sanki aradan hiç geçmemiş zaman, sanki daha dün berabermişiz gibi coşkulu bir içtenlikle kucaklaştık, selamlaştık.
Çok sevgili ATİLLA AİLESİ dediğimiz sevgili Hakan Yurtalan, Nurten Yurtalan ve oğulları cici Atakan tüm o pozitif enerjileriyle aramızdaydı ki uzun zamandır Bostancı’ dan beraber antrenmana çıkmak kısmet olmamıştı.
Cuneyt Pınarak, sevgili kızı Kübra Pınarak için bir yol bisikleti ayarlamış, bisiklet konusunda doğuştan yetenekli olduğu belli olan Kübra rampalarda daha ilk yol bisikleti deneyimi olmasına rağmen kendini gösterdi doğrusu. Büyük alkışı hak etti.
Sevgili genç bisikletçimiz Gün’ ün , yüzme antrenmanlarından kaçıp geldiği antrenmanlarımıza ne kadar severek ve isteyerek geldiğini annesinden duyuyoruz zaten. Biz de onu çok seviyoruz. Uyumlu , disiplinli ve toplu sürüş kurallarına uyum sağlamaya önem veren bir genç delikanlımız o.
Değerli dostumuz  İbrahim Salar’ı görmek de güzeldi, mevsimin getirdiği hastalıklardan çabucak şifa bulmasını diliyoruz.
Uzak denizlerden görevden dönen sevgili dostumuz Gürol Aydemir bizi çok mutlu etti varlığı ile.. Hoşgeldiniz Gürol bey:))

Selim Özyasar, Ali Sertoğlu, Nihat Serhan Serter, Osman Şirin, Enes Murat Çelikbaş , Yusuf Ergüll, Cüneyt Doğan, Murat Özak, Mert Dirlik, Hüseyin Alıcı, Hasan Çarpışan, Resul Özkal ve içten bir kaç dostumuz daha bizimleydi. İsimlerini yazamadığım için beni affedip, dalgınlığıma versinler ne olur ve bana ulaşabilirlerse kendilerini derhal etiketlemek isterim, çünkü onlar da bizim velinimetimizdir.

Her antrenmanda olduğu gibi bu antrenman da ders niteliği taşıyan pek çok ayrıntıya sahipti.
Önemli olan alınan derslerin beyin kıvrımlarımız arasında gereken yeri bulması elbette…

Hele toplu sürüş disiplini ve sürüş sırasında aynı zamanda diğer arkadaşlarımızın da sorumluluğunu taşıdığımız hususundaki hassasiyet çok büyük bir öneme haiz.

Atilla Atay,
sayende sahip olduğumuz bu farkındalığı yüksek ve harika insanlarla var ettiğin oluşumun istikrarlı sürekliliğinde ve disiplininde, düzeninde;
senin ağzından çıkan her sözün değerinin, ince ince detaylarıyla bilincindeyiz.
Sağol varol.
İyi ki varsın..
İyi ki varsınız dostlar…
Sevgilerimizle

GÖRSELLER İÇİN TIKLAYINIZ

JALE ÖZEN

Cevapla