12 Ekim 2018  Sevgili bisiklet dostlarımız ANKA BİSİKLET GRUBU kurucuları Sn.Murat Pekeser ve sevgili eşi Cansel Pekeser, yaz mevsimine veda ettiğimiz bu günlerde, hem bize yeni mekanımız için zarif bir hediye getirerek bizi ziyaret etmek, hem “BİZ DE BURADAYIZ” kampanyası ile tüm bisiklet gruplarından topladıkları formalar gibi bizden de imzalı bir forma almak, hem de ayak üstü güzel bir muhabbet etmek için ziyaretçimiz oldular.

Bisiklet dünyası ve yapılabilirlikler üstüne yaptığımız mini sohbet Atilla Atay ‘ ın da katılımlıyla  oldukça tatmin edici ve keyifliydi.

Sonbahar ve kış ayları için de beraber sohbet programları organize etmek üzere bazı  kararlar verdik… Zaten Anadolu’ nun pek çok yerinde de yaptığımız bu sohbetler, bisiklet severler ve bisiklet izleyenler, hatta bisikletle alakası olmayıp da tesadüfen  bu sohbete katılanlar arasında ciddi bir sinerji yaratıyor, başarılı geri dönüşler kaydettiriyor.

Çok sevgili Murat- Cansel Pekeser’ in kendileri gibi zarif hediyesi de mağazamızın baş köşesinde yerini alırken, ziyaretleri de bizi onurlandırdı., Her zaman bekliyoruz.

Sevgilerimizle

Jale Özen

Cevapla