Temmuz 2018 başında bisiklet severlerin hizmetine giren yeni şubemizin; ATİLLA BİSİKLET CADDEBOSTAN’ ın açılış hazırlıkları ve sonrasında yaşadıklarımızı fotoğraflarla, bu yazımıza bağlı açacağım bir albümde zaman içinde sizlerle paylaşacağım. 
Açılış hazırlıkları sırasında enkaz halinde bir dükkandan, sadece kendi çalışanlarımızın emeği ve Atilla Atay’ ın dahiyane çözümleriyle kısa sürede varılan noktaya gelebilmek gerçekten şaşırtıcıydı…
Gece gündüz demeden fedakarca çalıştık ve en az 3 ayda adam olur denilen mekandan, 3 haftada pırıl pırıl bir dükkan ortaya çıkardık.
Dostlarımızın ve bisiklet severlerin desteğini de yabana atamayız ki bu desteklerin manevi boyutu elbette oldukça doyurucu duygularla besledi bizleri..
Resmi açılış için ileri zamanlarda bir programlama yapacak olsak da hizmete giriş için temmuz başını belirlemiştik ve bunu başardık. Buna rağmen daha boya ve hazırlık aşamasında dahi içeri girip bilgi almak isteyenler hatta gelen ürünler üzerinden satın almak için girişimde bulunan müşteriler bize motivasyon kazandırdı..
Bulunduğumuz sokak bisikletlilerin ve potansiyel bisiklet sürücülerinin en çok işlediği, Bağdat caddesi ile sahil yolunu birbirine bağlayan en kestirme yol…
Caddebostan 3M Migros’un da bulunduğu bu lokasyonda alışveriş için gelenlerden, piknik yapmaya gelenlere, patencilerden, koşuculara, kaykaycılardan yogacılara kadar, bisiklet sürücülerine gelene kadar o kadar farklı profiller sürekli bir akış halinde ki, kiralık bisikletler için belediyenin kurmuş olduğu pek çok sayıda bisiklet kiralama istasyonuna rağmen, yeni şubemizin kiralama hizmetine çok yoğun bir ilgi gösterilmekte.
Tabi bakımları sürekli yapılmakta olan ve 2018 modellerinden sıfır durumda oluşturduğumuz kiralık bisiklet grubumuzun kullanıcılar tarafından neden tercih edildiğini sorgulamaya gerek yok:)
Bu bisikletleri kullanım sırasında deneyimleyerek beğenen kullanıcılar, satın alırken de bu deneyimlerini referans alabildikleri için içleri de daha rahat alım yapmaktalar…
Yakın bir zamanda yol bisikleti de kiralayarak gene bir ilki gerçekleştireceğiz. Devamında gingerlar, elektrikli ürünler, patenler, scooterlar da ürün skalamızda yerlerini alacaklar.
 
Enerjisi yüksek ve pozitif anlayışla verdiğimiz hizmetlerimizde yanımızda görmekten mutluluk duyduğumuz dostlarımız ve bisiklet severler ile uzun soluklu güzellikler paylaşacağız.
Ayrıca her seviyeye uygun bisiklet derslerimiz ile ve ilerde duyuracağımız sürpriz gelişmelerimizle sizlerleyiz.
Bizi izlemeye devam edin:)
Konum Bilgisi:
CADDEBOSTAN MAH. NO 21
 
Sevgilerimizle
Jale Özen

Cevapla