“Çanakkale Şehitleri’ ni Anma Bisiklet Turu ” başarıyla gerçekleştirildi.

9-10 Kasım 2013 tarihlerinde, ” Atilla Bisiklet Takımı Hobi Gurubu ” tarafından başarıyla ve gururla gerçekleştirilen ” Çanakkale Şehitleri’ ni Anma Bisiklet Turu ” şehitlerimizin ruhlarını bir kez daha saygı ve şükran ile yad etmemize vesile olmuştu

Turumuzun ilk etabı 9 Kasım saat 08:00′ da, Yalova’ dan başlamış ve 182 km mesafedeki Bandırma’ da sona ermiştir. Bandırma’ da Eken Otel’ e yorgunluğun haklı gururu ve coşkusu ile yerleşen ” Atilla Bisiklet Takımı Hobi Gurubu “, topluca ve keyif dolu bir sohbet eşliğinde yenen akşam yemeğinin ardından huzurlu bir uyku için odalarına çekilmişlerdir.

Sabah dinlenmiş ve Çanakkale yolu için enerji toplamış sporcularımız güzel ve besin değeri yüksek bir kahvaltı ve sohbetin ardından 10 Kasım saat 08:00 ‘ da Bandırma’ dan Çanakkale Şehitliği’ ne doğru yola çıkmışlardır.Güzel ve uygun hava şartları ile sorunsuz geçen 172 km uzunluğundaki 2. etap sonunda şehitliğe varan ” Atilla Bisiklet Takımı Hobi Gurubu ” şehitlik ziyaretini saygı, minnet ve onurla gerçekleştirmiştir. Bu anlamlı turda emeği geçen tüm sporcularımızı ve katılımcılarımızı gönülden kutluyor ve ileride gerçekleştireceğimiz binlerce tur, etkinlik ve organizasyonda tekrar bir arada olmayı umut ediyoruz.

Cevapla