HUMANİS ile 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI vesilesiyle gerçekleştirdiğimiz ilk bisikletli etkinliğimizde Bostancı’ da bir araya geldik ve VELEDROM sürüşü ile devam ettiğimiz buluşmayı tatlı anılar biriktirerek yine Bostancı’ da nihayete erdirdik. Bundan sonrası için bisikletli projelere de yeşil ışık yaktığımız HUMANİS ile keyifli ve uzun ve en önemlisi de verimli bir yolculuk bizi bekliyor. Veledrom sürüşü ve start finish noktalarında özel reklam ekibinin de dron ile çekimler yaptığı bu anlamlı günden hepimizin payına gülümseten anlar düştü doğrusu. Turun sonunda HUMANİS’ in genç profiline çok yakışan CEO su Yunus Sancak da bizlerleydi ve günün anlam ve önemine dair bir konuşma yaptı.

Ulu Önder Atatürk’ ün çizgisinden çıkmadan ve O’nun gösterdiği hedefe doğru sağlam adımlarla yürümeyi seçen HUMANİS, ATATÜRK’ ün bisiklete verdiği önemi de içselleştirerek bisiklet konusunu bünyesine dahil etme konusunda ATİLLA ATAY ile yani Türkiye’ nin Bisiklet Devrimcisi ile pek çok kurumsal firmaya da halka da örnek teşkil edecek muhteşem bir yolun başında. İlk etkinlikler ile uyumlu bir beraberliğin de fitilini ateşlediğimiz HUMANİS ile gerçekleştireceğimiz her bir organizasyon bizler için de gurur kaynağı olacaktır.

19 MAYIS Etkinliğinden minik kesitlere buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik boyunca desteklerini esirgemeyen dostlarımız Vedat Şahan, Ömer Faruk Cengiz, Bora bey, Ahmet Kanan, Şükrü arkadaşımıza müteşekkiriz.

Sevgilerimle

Jale

Cevapla