Humanis firması ile Atilla Atay ve Atilla Bisiklet Kulübü olarak çıktığımız yolda önceki paylaşımlarımızdan da izleyeceğiniz üzere ilk görüşmelerimizin tatlı heyecanını ufak etkinliklerle sizlerle de paylaşmıştık. Artık resmi olarak da bir arada yürüme kararımızı netleştirdik.

Sonuç olarak uzun soluklu bir beraberlik içerisinde ilk adım olarak Humanis Bisiklet Kulübünü kurmak üzere bir girişimde bulunmanın ve bisiklet kültürünü geliştirmek için çeşitli projeleri gerçekleştirmek adına da çalışmalara start vermenin gururu ve mutluluğu içindeyiz.

30 Haziran Pazar günü Zeytinburnu Narlıkapı mevkinden Bakırköy istikametine doğru ilk deneme ve eğitim sürüşünü yapan Humanis Bisiklet Grubu üyelerine, keyifli, neşeli, mutlu, çok da heyecanlı bir buluşma ile onlar için özel hazırlanmış, hepsi aynı model, aynı renk ve üstelik firmalarının özel tasarımı formalarının da teslimatını gerçekleştirdik. Burada küçük bir not düşmeden geçmek istemiyorum. Not küçük ama anlamı büyük çünkü bisiklet takımımızda 16-17 yaşından beri bizimle pedal çeviren ve takımımızın kaptanlarından olan sevgili Ömer Cengiz genç yaşında kurduğu NOBACK markası ile HUMANİS bisiklet takımının da formalarını üretti. Son dönemde ATİLLA bisiklet takımının da formalarını üreten Ömer kardeşimizi bu vesile ile tekrar kutluyoruz.

Sürdürülebilirlik kavramı ve sıra dışı projelere yaklaşımları ile Humanis firması sadece ilaç sektöründe değil pek çok sektörde diğer firmalara hem örnek oldu hem de bu konuda bir ilki; “ilkleri bizimle yaşarsınız” sloganıyla tanınan Atilla Atay ile işbirliği yaparak başarıyla gerçekleştirdi. Bu konuda gerçek nice başarılara imza atmak üzere Atilla Bisiklet Kulübü ile resmi bir birlikteliğe adım atan Humanis firmasını ve çalışanlarını takdir ediyor ve yürekten kutluyoruz.

Bu projeyi gerçekleştirmek için emeği geçen herkese; başta Suna Varal, Berkay Hepşen ve Fatih Aras’ a sonsuz teşekkürler ile güne ait video ve fotoğrafları bu albüm altında sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sevgiler

Jale

Cevapla