Kamuoyuna duyurumuzdur
Yıllardır nice kişinin hayatına dokunduğumuz, sihirli bir değnek gibi nice projeleri gerçekleştirdiğimiz, nice meslek erbabına okul ,nice kişiye ekmek teknesi olduğumuz, acı-tatlı nice anıları yaşadığımız, nice hayırlara vesile olup, hayırsızlıklar da yaşayıp hayat dersleri aldığımız, saymakla ve söylemekle bitmeyecek neredeyse bir ömrü sığdırdığımız ÜSKÜDAR ALTUNİZADE ATİLLA BİSİKLET şubemizi 1 ARALIK 2018 itibariyle kapatıyoruz.

ANCAK bu bir DEĞİŞİM, GELİŞİM, DÖNÜŞÜM, negatif olan kavramlardan soyunup, pozitif enerjiyle donanma, yıllardır hayalini kurduğumuz, dillendirdiğimiz ve dillendirmediğimiz nice projelerimizi gerçekleştirme yolunda pür_ü pak bir aydınlanma sürecinin başlangıcıdır.

Bu sürecin yeni adresi ise
CADDEBOSTAN MAHALLESİ İSKELE SOK.( Barlar Sokağı) No: 21 ATİLLA BİSİKLET CADDEBOSTAN mağazamızdır

Yeni yolumuzda, bizimle elele, yürek yüreğe, sırt sırta, sevgiyle, saygıyla, dayanışma ile yürüyebileceklerle yol alacağız.

Yük olan, negatif olan, enerji vampiri olan, ikili davranan ve ikircikli olan her kavram, olay ve kişiden arınarak, tertemiz ve huzur dolu bir değişim-dönüşüm ve gelişimin eşiğinde, herkesi sevgi ve saygıyla gönül dolusu iyi dileklerle selamlıyoruz.

Bizim yolumuz aydınlık, ışıkla dolu;
sevgi-saygı-dostluk-dayanışma ile güçlü;
insani ve vicdani değerle yoğurulmuş projelere de gebedir…

Ve en önemlisi de aşkımız, heyecanımız ve inancımızdır.

Bu yolda bizimle var olanlara selam olsun.
Sevgilerimizle

Jale & Atilla Atay
 https://goo.gl/maps/cAHAe2GbGXE2

 

http://

 

Cevapla