12-16 MART 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz Alanya -Manavgat- Antalya seyahatimizde pek çok görüşme, araştırma, ziyaretler ve elbette de antrenmanlarımız vardı.

Akdeniz Bölgesinin güneşi bir başka sıcak ve aydınlık, gökyüzü bir başka mavi ve yaşayan insanları da – stresden İstanbul’ a oranla biraz daha uzak kalabildiği için olsa gerek – bir başka pozitif enerjiye sahip ve huzurlu auraları var.

Sürpriz şekilde bize ulaşan takipçilerimizden Zeynep hanımın (@zkoszeynep ) içten davetini kıramayıp 15 MART tarihindeki programımızda bir değişiklik yaparak MANAVGAT @cafe_buenmomento da saat 21.00 de başlayan oldukça keyifli bir Atilla Atay ile BİSİKLET SOHBETİNDE bulduk kendimizi.
Son derece sıcak bir atmosferde Manavgatlı bisiklet severlerin bir araya geldiği sezonun ilk buluşmasına bu sohbetin tesadüf etmesi artık sadece bir tesadüf müdür yoksa çekim yasası mıdır bilemiyorum. Bildiğim tek şey çevremizi saran son derece samimi, güleç insanlardan oluşan bu grupla çok keyifli paylaşımlar içinde saatler geçirmiş olmamız. Atilla Atay ‘ ın BİSİKLET HIZ REKORU elbette her zaman olduğu gibi ilk akla gelen sorular olduğu için bilinmeyen pek çok ayrıntıyı bu güzel insanlarla yaptığımız sohbet içinde paylaştık.
Atilla Atay’ ın “bisiklet” dendi mi ful aktif hale gelen yüksek enerjisi ile, neşe ve heyecan içinde bir talkshow gibi geçen sohbetleri, zaten gün geçtikçe daha da meşhur oluyor. Yakında sadece bu sohbetler için şehir şehir gezerek, ” bisiklet zehirini” )) insanlara yüksek dozlarda vermeyi de planlarıımıza dahil edebiliriz:))

Cafe Buen Momento’ nun sahibi sevgili Murat bey Eskişehir’ den gelmiş bir sporcu ve tekniker.
Açtığı kafeyi ailece işletirken; BIKE CAFE formatında ve teknik servis ve bakımların da olduğu güzel bir cennet yaratmışlar.
Manavgatlı bisiklet severler, her türlü bisikletin bir arada olabildiği, aile boyu da katılınabilinen turların da gerçekleştirildiği, sadece rampa severlerle çıkılan enteresan segmentlerin sohbetlere konu edilecek kadar gündemde tutulduğu, farklı her meslek grubu ve yaştan insanı kapsayan güzel bir grup oluşturmuşlar.
Sohbet sırasında havada uçuşan kelimelerden ve Atilla Atay’ dan yayılan bilgilerden herkes kendine yarayanları alıp cebine koydu o gece…  Bazı doğru bilinenlerin yanlış, bazı tam bilinenlerin eksik olduğu anlaşıldı o gece biraz da..

Misafirperverliklerinden dolayı bu güzel gece için Manavgatlı dostlarımıza en içten dileklerimizle sevgilerimizi yolluyoruz.
Geceye ait mini video linki:
https://www.instagram.com/p/BgXAD1YgIAE/

Görseller için tıklayınız

Sevgilerimizle

Jale Özen

 

Cevapla