Rutin antrenmanlarımızda, genç ve yeni arkadaşlarımızın sayısı her geçen gün daha da artıyor. Aileler özellikle artık daha bilinçli… Çocuklarının gelişmesini arzu ettiği konu bisiklet ise o konunun duayeninden bunu öğrensin diye getirip bize teslim ediyorlar; sağolsunlar. Enerjimiz hiç bitmesin… Daha daha çok gence, insana dokunalım ve medeniyet yolunda bisikleti daha çok hak ettiği yere taşıyabilelim. Atilla olmanın kavramının içi doludur, vizyonu, misyonu, disiplini vardır. Aidiyet dediğimiz kavramıyla da özeldir. Bu okuldan yetişen insanlar, hangi kavramlarla ATİLLA olduklarının bilinci içindedir.
Kişisel kıskançlıklar ile bu güzide oluşumdan farklı açılımlara doğru olan teşvikleri ise tebessüm ederek izlerken, tamamen egosal yenilgilerin işin içinde olduğunun farkındayız, çünkü yıllar boyunca hep birileri çıkıp farklı isimler ile bir şeyler kurup sonra içimizde pedal basanlardan en gelişmiş olanları arayıp kendi yanlarına çekmeye çalışırlar. Biz de hiç bir zaman o seviyeye inip, gidene “durun ” demeyiz, ama gelenlere her zaman kollarımız ve ortamımız sonuna dek açıktır. Huzur bizde…

Ne için, ne yaptığımızı bildiğimiz ve pedal basmayı kişisel hazlarımızı tatmin için değil, toplumsal ve sosyal hatta milli bir yararlar zinciri için yaptığımız için; insanlık adına çaba harcadığımız için, huzurla yolumuza bakarız.
Gözden düştü mü insan düşüyor bir daha giremiyor… işte o raddeye gelmemek lazım.
Bizde vefa önemli… dostluk önemli… dürüstlük önemli.. insanlık önemli… Bunlara değer veren bizimle olsun. Gerisi bizi zaten ilgilendirmiyor.
25 seneden fazladır aynı kurgu içinde güvenle yola devam… Bundan sonra da örnek olacağımız çok güzel işlerle gündemde olacağımız için içimiz huzurla ve heyecanla dopdolu…

Bizi izlemeye devam edin sevgili dostlar

Görseller için tıklayınız

sevgilerimizle
Jale & Atilla

Cevapla