2018 den beri Caddebostan’ da bisiklet severlere hizmet veren ATİLLA BİSİKLET, kentsel dönüşüm nedeniyle yıkım için bildirimi yapılmış olan binadan ayrılmak zorunda kalarak ACIBADEM caddesi üzerindeki yeni adresine taşındı.

11 Ocak itibariyle başlayan taşınma işlemleri oldukça yoğun geçse de yeni yerimizin 3 katlı olması ve yerleşim avantajları sayesinde aynı zamanda bir toparlanma ve yenilenme de gerçekleşti.

Ülkemizin değişen ekonomik profili ve sıkıntılardan her esnaf ve her vatandaş gibi biz de etkilensek de bisiklet sporu ve kültürüne yönelik projelerimiz nedeniyle dükkanımızın da işler durumda olması ve bir merkez olarak da varlığı şarttı. Bu yeni adresimizde, etkinlik ve projelerimizin de devamı adına, eğitimler, toplantılar, söyleşiler, buluşmalar da gerçekleştireceğiz ve elbette bunları önceden de bisiklet severlere sosyal medyadan duyuracağız.

Yeni mekanımızda önceden olduğu gibi satış, kiralama, evlere servis, yedek parça, scooter, tamir bakım, takas, bisiklet oteli, bisiklet eğitimleri vb aynen devam etmekte.

Dükkanımızın ilk yerleşimine dair fotoğraflar için burayı tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimizle

Jale

Cevapla