Sonbahar havasını artık iyice hissetmeye başladığımız bu antrenmanda rüzgara karşı ciddi bir savaş verirken, bir yandan da yağmurun “ha yağdı, ha yağacak” hali karşısında tam teslimiyetle “pedallara kuvvet!” demekten başka şansımız yoktu.

Bugünün yıldızları, Onurhan ve Kerem adındaki 2 genç MTB li arkadaşımız idi… Çünkü geçen antrenmanda kasksız olan ve turu tamamlayamayan bu arkadaşlarımızın ne kadar istekli olduğunu gören Atilla Atay, onların bisikletlerini iyice bir elden geçirtip, bir de lastiklerini asfalta uyumlu hale getirdiği gibi kask edinmelerini de sağladı ve turu bu şekilde tam tamamlarlarsa ödüllendireceğini söyledi.

Kerem ve Onurhan bu turda dağ bisikletleri ile efsane yazdılar… Turun tamamını tam performans ile azimle bitirdiler. Özellikle Kerem’ in çok (yetmez ; çoooooook ) uzun boyu ile tezat oluşturan bisikletiyle bunu başarması hepimizin onu daha da takdir etmesini sağladı.

Ayrıca Poyraz da bu turda, ilk defa sanıyorum yukarıya kadar desteksiz olarak çıkmayı başardı. Turun startında yer alıp da turu tamamlamadan dönmek zorunda kalan değerli dostlarımızla haftaya hasret gidereceğiz artık. Seyahatte olduğu için veya önemli bir iş nedeniyle rutine katılamayan dostlarımızı da haftaya bekliyoruz.

Sürüşte Çetocanımız Apocan Melek ve Enes’ in yancı-artçı destekleri, Selim Beyin araç ile eskort desteği, Ömer ile Sahra arkadaşımızın öncülüğü için her birine müteşekkiriz.

Katılımcı arkadaşlarımızın, grubun güvenliği adına, grup sürüş kurallarına riayet etmesinden dolayı, gruptan kopmamak ve akışı aktif tutmak adına gösterdikleri çaba ve performans için de ayrıca teşekkür ederiz. Herkese en içten dileklerimizle iyi bir hafta diliyoruz..

Bol müjdeli bir hafta olsun olur mu ? Herkes için…

Görseller için tıklayınız

Saygı ve sevgilerimizle

Jale & Atilla

Cevapla