Sıcakların tadını mevsiminde çıkartmak iyidir dedik de, bugün gerçekten de çok sıcak olmadı:))) Hatta hava kapalıydı ve epey rüzgar vardı, hep de bizi zorlayacak yönden gelecek şekilde kovalamaca oynadı adeta bizimle rüzgar bu sabah.
Tatilden gelen dostlarımızla hasret giderdik, yeni gelenlerle tanıştık, gene kalkıp ta Beylikdüzü’ nden sürüşe katılan Murat Tetik de bizlerleydi, Merih bey, Şahin Bey, Harun Bey performansları ile parmak ısırttı,Türkiye’ ye dönüş yapan Ali Osman’ ımızın babası, Selim Bey arkada bizi korumaya alarak eskort araç desteği verdi. Sağolsun..Herkes, çukur, tümsek, araç, ıslak yol vb uyarıları ciddiyetle arkasındakilere aktardı. Işıklarda toplu geçiş için herkes ara mesafelere ve kurallara riayet etti. Gruptan kopmamaya ve grubu bölmemeye dikkat ederek yapılan sürüşümüzün gene en başta mimarı Atilla Atay olmak üzere, yöneten, yönlendiren Çetin kaptan ve Enes’e, Sahra arkadaşımız yokken rüzgara direnerek grubu çeken, Aziz Bey ve Ömer kardeşimize çok teşekkür ederiz. Grupta , sürüşün sorumluluğunu üstlenerek hareket eden tüm katılımcılara en güzel dileklerle teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Grubumuzun genç yakışıklılarından Bahadır arkadaşımızın hayatına beraber devam etme kararı aldığı güzel sevdiğine hazırladığı bisikletli pasta eşliğinde evlenme teklifi de bizi hem duygulandırdı hem de heyecanlandırdı, Allah sonsuz müjdelerle, mutluluklarla tamamına erdirsin:))
Mola yerimizde yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan, her sürüşte ilerleme aşamalarını gözlemlediğimiz cici bir cafemiz var artık. Bu da yıllardır istediğimiz bir şeydi bu seneye kısmetmiş.
Tüm bisiklet gruplarının , o rota üzerinde çok işine yarayacağı aşikar bir mola yeri olma yolunda:))
Tünelden geçerken ve sürüş boyunca kopmadan çaba harcayan genç Poyraz’ ı da kutluyoruz. Devam ettikçe daha da iyi olacak.
Herkese bu güzel antrenman için teşekkür ediyoruz. Nicelerinde gene beraber olmak üzere..

Görseller için tıklayınız
Sevgilerimizle
Jale

Cevapla