Bugün antrenmanımız her zamanki gibi çok keyifli ve verimliydi doğrusu… İlk defa yol bisikleti kullanarak bu tura eşlik eden Janberd Bey, bisikletinin farkını daha iyi hissederken, kendi performansındaki artışın da keyifle farkına varmış oldu.
Avusturya’ ya gitmek üzere sevgili Coşkun Gümüş ile ailece bisiklet programı yapan değerli dostumuz Murat Tetik, Pandemi nedeniyle bu seyahati gerçekleştiremedi, ama seneye inşallah diye ajandasına gereken notu düşerek bugün ta Beylikdüzü’ nden kalkıp gene bizlerle pedal bastı.
Uzun zamandır kendini crossfite vuran Mücahid de aramızdaydı bugün.
Çok değerli dostlarımız Selim bey ve Nedim beylere bir kez daha teşekkür ediyoruz, araçları ile bize eskort desteği verdikleri için , bu sürüş güvenliği açısından gerçekten herkesin içine huzur veren bir detay..
Aramızda uzun zamandır görmediğimiz değerli dost Gökhan Eşme de vardı bugün.
Çetin kaptan gene yan ve artçı destek olarak bize büyük katkı sağlarken, Aziz bey ve Ömer Cengiz öncü olarak tüm grubu çektiler.
Aramızda İran’ dan gelen Ahmed de vardı bugün ilk kez geldiği bu turda performansı bisiklette hiç de yeni olmadığını gösterdi bize.
Merih bey, asil duruşu ve güçlü performansı ile aramızdaydı.
Özge ve boyfriendi Peyço da aramızda ender katılımını gördüğümüz kişiler olarak gayet iyi bir performans gösterdi ancak turun sadece sahil boyunda bize katıldı.
Fuad Oktay Gökakın, günlük yaşamda kullandığı bisikleti, düz yolda giderken, lazerle kesilmişcesine kadrodan 2 ye ayrılıverince, dizlerinin üstüne düşerek, “Allah korumuş” dediğimiz şekilde ucuz atlattığı bir kaza sonrası, sadece sahil boyunca bizimle olabildi. Tekrar geçmiş olsun diyoruz.
Şahin bey çok sevdi bu rutinleri, enerjisi ile bunu o kadar güçlü yansıtıyor ki… kendisini dileriz sık sık görürüz, biz de onu çok sevdik çünkü.. Grupta devamlılığı olan tüm dostlarımıza ise tek tek teşekkür ediyoruz. Varlığınız bir armağan gibi değerli…
Biz büyük bir aileyiz…
Mexico nedir diyenlere gelince…
O konu sürpriz gelişmeler ile ilerleyecek bir içerik, zaman zaman paylaşacağız sizlerle..
Biz bu Mexico ailemizle de gurur duyuyoruz ve çok mutluyuz…
Herkese en içten dileklerimizle sevgiler ve teşekkürler ..
Görüşmek üzere

Görseller için lütfen tıklayınız
Jale & Atilla

Cevapla