27/09/2020 ATİLLA PAZAR RUTİN ANTRENMANI

Cıvıl cıvıl derken, gerçekten cıvıl cıvıldık… Renklerle, şekille, her yaştan, her kişilikten, her meslekten, her statüden ve her sosyal- siyasi bakış açılarından kişi ancak bu kadar ahenkli bir şekilde bir arada olabilir. Yağmurla başlayan sabah, antrenman saatine kadar yollardan ıslaklığını çekip , güneşle bulutlar da uzaklara açılınca, bize yine muhteşem bir antrenmanda bir arada pedal basmak düştü. Çok da iyi oldu. Yeni formalarımız satışa çıktığından beri çok olumlu geri dönüşler alıyoruz bu da bizi çok memnun ediyor.

Elbette her kalıp her bedene uymayabiliyor ancak biz sizleri memnun edecek şekilde muhakkak gereken yardımı yapıyoruz. LAMBDALI MODELLERİMİZ, sürüş sırasında oldukça dominant bir görsellik sergiledi, 3-4 kişide olduğu halde , gruba bakıldığında sanki herkeste varmış gibi bir hissiyat yarattı.

Sevgili Selim Bey aracıyla eskort desteği verdi, kendisine çok teşekkür ediyoruz. Tüm katılan dostlara en güzel dileklerimizle teşekkürler. Fotoğraf, video çekerek destek olan tüm arkadaşlarım, sizlere de müteşekkirim.

Eğer albüme koymayı atladığım fotoğraflar varsa sizlerin çekmiş olduğu lütfen bana tekrar gönderiniz albüme ekleyim çünkü telefonum kilitlenince bazı dosyaları bilmeden silmem gerekti.

Görseller için tıklayınız

Sevgilerimizle

Jale & Atilla Atay

Cevapla