Spontan bir gelişme ile sevgili dostumuz Gürsel Akay için yapılan bir çekimde, değerli ve sporcu dostu olarak Atilla Atay’ ın da görüşlerini almak üzere gerçekleştirilen bir röportaj ile antrenmanımıza başladık:)
Eski dostlarımızdan değerli büyüğümüz Yılmaz Kahraman da bizlere hoş bir sürpriz yaptı bu antrenmanda. Maşallah formdan hiç düşmemiş ve mükemmel bir örnek teşkil eden sportif kimliği, kendine duyduğu saygıyla yakından ilgili olduğunu düşündüğüm fit vücudu ve antrenman çok yapamadığını ifade etse de, parmak ısırtan performansı ile hepimizi hayran bıraktı.
Göksel bey, yeni ve takımımızın mavi nazar boncuğu olarak mavi Atilla forması ile katıldı antrenmanımıza, ona da bir maşallah demeden geçemeyeceğim.
Takımımızın en gençleri, iyi ailelerin itina ile yetiştirdiği güzel çocuklar, çocuk demeyelim; gençler…. bizi her seferinde enerjiyle dolduruyorlar … Gün, Levent, Ali Osman, Eren, Atakan ve daha niceleri… Her gün artıyorlar. 🙂 Ne mutlu bize.
Zamanının çoğunu bisikletle geçiren ve kuvveti ile bizimle yaptığı ilk antrenmanda dikkatleri üstüne çeken bir isim Uğurcan… Uğurcan kask kullanmıyordu ama bundan sonra onu kask ile görecek olduğumuzu bilmek benim de içimi daha da rahatlattı. Çünkü hepsi bizim için çok değerli ve- kazalar olmaz olmaz ama olduğunda zaten 1 kez olur – hasarsız veya en az hasarla atlatmak önemlidir.
Ekip arkadaşlarımız, takım arkadaşlarımız, ve her birinin aileleri ile biz bir bütünüz. Bundan da gurur duyuyoruz . Antrenmanımızda bu hafta eskort desteği veren Selim R. Güngör e’ de içten teşekkürlerimizle.

Görseller için tıklayın

Sevgilerimizle

Jale & Atilla

Cevapla