ANTALYA HIZ REKOR HAZIRLIK KAMPI 27 KASIM-1 ARALIK 2017

“Atilla Atay Bisiklet Hız Rekor Projesi” kapsamında yapılan teknik, lojistik, ekip çalışmaları, aksesuar, sağlık, kişisel ve psikolojik donanım ve hazırlıklar, beslenme vb gibi bir bütünlük arz eden tüm çalışmaların yanı sıra, uzun zamandır Google Earth üzerinden ve karayollarından yaptığımız etütler ile farklı parkurlar da incelemekteyiz.
Hep önemle vurguladığımız gibi bu proje sadece oldu-bitti diye bir anda yapılıp; hakemler ve basın önünde kırılacak bir rekor denemesi olarak düşünülmesin.
Bu proje uzun bir sürece yayılarak, sosyal sorumluluk kavramı altında yapılacak ek projeler, bilgilendirme, bilinçlendirme, bisiklet farkındalığını arttırmanın yanı sıra toplumsal ve zaman içinde sizlerle de paylaşacağımız üzere farklı platformlarda da halkın başka önemli ayrıntılar üzerinde de farkındalığını bisiklet aracılığı ile geliştirmek adına oluşturulmuş detay içeren bir projedir.
Bunları zaman akışı içinde hep beraber yaşayarak göreceğiz.
Seçtiğimiz parkurlardan biri olan ANTALYA yeni çevreyolu üzerinde hem hazırlık antrenmanlarımızı yapmak, hem teknik gereklilik ve eksikleri belirlemek, hem gereken istişarelerde bulunmak hem de Atilla Atay’ ın şahsi testleri ve ekibimizin uyum, sorumluluk, yeterliliklerini geliştirmek bir anlamda daha da uzmanlaşmak için
27 KASIM-1 ARALIK tarihleri arasında ANTALYA SEA LIFE FAMILY RESORT HOTEL ‘de konaklayarak HIZ REKOR HAZIRLIK KAMPIMIZI gerçekleştirdik.
Önemle vurgulamak isteriz ki;
ATİLLA ATAY, 30 KASIM 2017 tarihinde antrenman dahilinde resmi olmayan ama videolarla da sizinle yakında paylaşacağımız üzere
180km/h BİSİKLETLE HIZ REKORUNU GERÇEKLEŞTİRMİŞ bulunuyor. Resmi rekor denemesi için bu deneyim bize eksiklerimizi ve gerekliliklerimizi gösterdiği için çalışmalarımızı daha doğru kriterler üzerinde yoğunlaştırdık.
Trafiğe yol kapatmadan ve kimseye rahatsızlık vermeden,
ama maksimum güvenlik şartlarını da sağlamaya dikkat ederek gerçekleştirdiğimiz antrenmanlarımızdan ham görüntülerimizi bu albümde peyderpey sizlerle paylaşacağız.
İşlenmiş görseller ve videolar için de hazır oldukça siz takipçilerimizle heyecanlarımızı ortak frekansta yükseltmek için paylaşımlar yapacağız.
Merak ettikleriniz ve sorularınız için bize facebook profillerimizden ve PEDALPEREST sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi,
sosyal medya ile yazılı-görsel basında zaman içinde yapacağımız tüm haber-duyuruları izleyebilirsiniz.
Bizimle yüreklerinizi birleştirip, heyecanımızı paylaştığınız için, bizi önceden bilerek takip edenlere de, bir vesile sonradan görüp öğrenen tüm dostlarımıza da içten dileklerimizle sevgi ve şükranlarımızı sunuyoruz.
Jale Özen

Cevapla