Evet… NEREDE KALMIŞTIK ? Pandemi dönemi, ekonomik kriz, mekan değişiklikleri vb derken ara vermek zorunda kaldığımız rutin projelerimizi de artık tekrar ele almanın zamanı geldi.

Bundan önce 5 kere daha gerçekleştirdiğimiz ÇANAKKALE ŞEHITLERİMİZİ ANMA TURUMUZU dönemsel malûm imkansızlıklara rağmen, hem bu vatan uğruna gözlerini kırpmadan ölmeye giden şehitlerimizi anmak, hem bisiklet kültürü adına farkındalığı arttırmak için ATILLA Ailesi olarak 6. kez hayata geçiriyoruz.
17-18 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz bu çok anlamlı ve güçlüklerle dolu projemizde görev alacak, sorumluluk üstlenecek ve/veya pedal çevirecek dostlarımız ile
görüşmelerimiz bu hafta başlıyor.
Çetin koşullara uyum sağlayabilecek, projenin anlam ve önemi gereğince elini taşın altına koymak isteyen dostlarımız bizi arayabilir.
Atilla Atay’ ın yapacağı görüşmeler akabinde, gerek mutlak kondisyon, gerek ekip içi koordinasyon ve gerekse de sorumluluk bilinci içinde görev alacak bir ekip belirlenecektir.
Atilla ailesinin tüm koca yürekli, vatansever, aidiyet duygusu olan, dostluk dendiğinde ” buradayım!” diyen canlarına selam olsun…

Tur 17 Mart 2021 Büyükçekmece ‘den 08.00 da START alıp, 1 günde 240 km geçerek ÇANAKKALE’ de nihayete erecek. Çanakkale’ de konaklandıktan sonra 18 Mart tarihinde saat 10.00 ŞEHİTLİK ziyareti ve anma töreninin ardından İstanbul’ a dönüş gerçekleşecektir.

Daha önce yapılmış olan ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ANMA TURLARIMIZ için linki tıklayabilirsiniz.

https://www.atillaatay.com/canakkale-sehitlerini-anma-turlarimiz/

Jale & Atilla Atay 

Cevapla