8-10 Kasım tarihleri  arasında Herbalife Atilla Bisiklet Takımı tarafından 6.kez gerçekleştirilen “Ata’ ya Saygı Bisiklet Turu” sona erdi.

Fatih Belediyesi ve Üsküdar Belediyesi’ nin de katkılarıyla gerçekleşen, 8 Kasım 2011 Salı günü Dolmabahçe Sarayı önünden Fatih Belediye Başkanı Mustafa DEMİR, İstanbul Milletvekili Mehmet   MÜEZZİNOĞLU’ nun Özel Kalemi ve Bisiklet Federasyonu Kurul Üyesi Tarkan ALPAY, Gençlik ve Spor İl Müdürü Adnan KUZU‘ nun start vermesiyle başlayan 475 km.lik “Ata’ ya Saygı Bisiklet Turu”, İstanbul-Bolu ve Bolu-Ankara etaplarının geçilmesinden sonra Ankara ANITKABİR’ de İstanbul’ dan alınan toprak ve bayrağın teslim edilmesiyle sona erdi.

Turun birinci gün etabı olan İstanbul-Bolu etabının  Düzce ayağında takımımıza Başbakan’ın İstanbul Özel Kalemi Mustafa KAMACI‘da bisikleti ile katılarak bizlere parkur boyunce eşlik etti.

İstanbul’a yeni katılan yeni bir bisiklet takımı olan X0 Bisiklet Takımı’ nın da aynı etkinliği gerçekleştirmesi dolayısıyla daha da renklenen Ata’ya Saygı Bisiklet Turu Anıtkabir’de büyük bir ilgi odağı haline gelerek halktan büyük destek topladı.

Tüm sponsorlarımız; HERBALIFE, Fatih Belediyesi ve Üsküdar Belediyesi‘ ne  teşekkürlerimizi sunarız.

Ayrıca sporcularımızı kutlar ve başarılarının devamını dileriz.

Cevapla