Bisiklete binmeyi seviyorsunuz, ama hamilelikti, doğumdu derken binemediniz… Oysa bisiklete binmenin  verdiği o eşsiz mutluluk ve özgürlük duygusuna ne kadar çok ihtiyacınız var. Şimdi bebeğiniz artık kucağınızda… Havalar da bahar sürprizleriyle sık sık sizi dışarıda gezmeye kışkırtıyor. Hemen bir bisiklet satın alma imkanınız da yok, en azından bebekle binip binemeyeceğinizi bilmiyorsunuz ama bunu deneyip yaşayarak görmek, o mutluluğu  damarlarınızda akan kanda hissetmek için bisiklet kiralayıp, bebeğinizi taşıyacak aparatı da temin edebileceğiniz muhteşem bir yer var, hem de Caddebostan sahil yolunun hemen yakınında.  Bisikletler çok yeni ve hepsi bakımlı, üstelik ergonominize ve zevkinize uyan alternatifler de sunuluyor… Bebek koltuğu da  cüzi bir kira ile uzman kişiler tarafından kiraladığınız bisiklete monte ediliyor. Size  ihtiyacınız olan bilgilendirme  de yapıldığı gibi,  saatlik, günlük ve uzun süreli kiralama  imkanı da mevcut.

Ayrıca, küçük çocuklarınıza da boylarına uygun bisiklet kiralama, yol ( yarış) bisikleti kiralama, grup olarak bisiklet kiralama, aile boyu bisiklet kiralama, tur bisikleti kiralayıp tatile bisiklet ile çıkma imkanlarının dışında, kendiniz ve sevdikleriniz için farklı seviyelere yönelik bisiklet dersi hizmeti de satın alabilirsiniz.

Durmaya; düşünmeye değmez. Bu havalar da kaçmaz. Haydi o zaman ATİLLA BİSİKLET sizi bekliyor. Bisiklette mutluluğu beraber yaratalım.

Sevgilerimizle

Jale Özen

Caddebostan Mah. İskele sok No: 21 ATİLLA BİSİKLET

0216 6515134

http://

Cevapla