Bisiklet kiralama cenneti haline gelen güzel İstanbul’ umuzda, medeniyete doğru atılan bu büyük adıma sevinirken, standart modellerden hazırlanan kiralık bisikletler, her kişinin zevkine, ihtiyacına, ergonomisine uymayabiliyor.

Yol(yarış) bisikletleri ince jantlı oldukları, hassas kullanım gerektirdikleri için  genellikle kiralık olarak bulmak da mümkün olmaz. Ama  belki yol bisikletini deneyimlemek istiyorsunuz,  belki deneyimledikten sonra gidip satın alacaksınız, belki kendi yol bisikletiniz var ama başka şehirde veya arızalı, belki arkadaşlarınız da yol bisikletli ve onlarla sürmeyi arzu ediyorsunuz ama bunun için bisiklet  bulamıyorsunuz… vb vb

ATİLLA BİSİKLET CADDEBOSTAN’ a geliyorsunuz, bakımları yapılmış, yeni ve şık yol bisikletlerinden  saatlik, günlük ve hatta uzun süreli tercihinize göre kiralıyorsunuz.

Ayrıca, küçük çocuklarınıza da boylarına uygun bisiklet kiralama, yol ( yarış) bisikleti kiralama, grup olarak bisiklet kiralama, bebek koltuklu bisiklet kiralama, aile boyu bisiklet kiralama, tur bisikleti kiralayıp tatile bisiklet ile çıkma imkanlarının dışında, farklı seviyeler için bisiklet dersi hizmeti de satın alabilirsiniz.

Durmaya; düşünmeye değmez. Bu havalar da kaçmaz. Haydi o zaman ATİLLA BİSİKLET sizi bekliyor. Bisiklette mutluluğu beraber yaratalım.

Sevgilerimizle

Jale Özen

ATİLLA BİSİKLET CADDEBOSTAN MAH. İSKELE SOK. NO 21 KADIKÖY İSTANBUL

0216 6515134

http://

Cevapla