Sosyal etkinlikler içinde artık cafelerde buluşmalar, mangal o partileri, yemek-içki sohbetleri yerine, trekkingler, gruplar halinde bisikletle yapılan gezi organizasyonları vb yükselen trend haline geldi. Artık sportif bir etkinlik içinde mangal partisi, köy kahvaltısı tarzında paylaşımlar söz konusu. Sosyal gruplaşmalar, ister şirket çalışanları ile, ister kulüp organizasyonları şeklinde ve ister arkadaşlar arası spontan buluşmalarla oluşsun; hepsinde heyecanlı paylaşımlar için bir araya gelen insanların o hevesini destekleyecek malzemelerin tedariki en önemli adımlardan biridir.

Bisikletli organizasyonlar hep imrenilen, hayal edilen etkinliklerdir ama ya her katılımcının bisikleti yoktur, ya  bisikletlerin bakımı yoktur ve etkinlik sırasında sorunlar yaşatır…

ATİLLA BİSİKLET bu konuda da, bakımları yapılmış farklı çeşitler ve ergonomilerde alternatifleri sunarak, gruplara toplu bisiklet kiralama hizmeti de vermek suretiyle, sektörde her zaman olduğu gibi farkını bir kez daha gösteriyor.

Sizin hayal ettiğiniz bisikletli mutlulukları gelin beraber yaratalım.

Ayrıca, yol (yarış) bisikleti, şehir bisikleti, dağ bisikleti, çocuk bisikleti, ginger, tur bisikleti, bebek koltuklu bisiklet vb aklınıza gelen pek çok bisiklet çeşidini, ergonominize uygun şekilde ve saatlik, günlük ve daha uzun süreli olarak kiralayabilir, çeşitli seviyelere uygun bisiklet dersi de alabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sevgilerimizle

ATİLLA BİSİKLET  İSKELE SOK. NO 21 CADDEBOSTAN, KADIKÖY-İSTANBUL

0216 651 5134

http://

Cevapla