Son dönemin yükselen trendi ;  “TUR BİSİKLETÇİLİĞİ”

Bisiklete ve doğaya gönül veren çok kişinin hedefleri arasında, yalnız veya en sevdiği  birkaç kişi ile çantasını, eşyalarını bisikletine yükleyip, doğayla baş başa bir tura çıkmak vardır. Ama  her bisikletle de tura çıkılamaz. Bisikletle bir tura çıkıp, hem bu kavramı, hem de kendisini denemek isteyen herkes de hemen bir tur bisikleti edinmek imkanına sahip olamaz.  Ve bisiklet severler de bilir ki, birinden ödünç bisiklet alarak da bu iş yapılamaz ve uzun yol için eşya taşıyarak kullanılabilecek bir bisiklet; şehir içinde kullanılan bisikletlerden biraz daha farklı bir donanım gerektirir.

ATİLLA BİSİKLET işte bisiklet severlere  bu bisikletlerden kiralama imkanı sunuyor, hem de üzerindeki çanta ve donanımlarıyla beraber… Kim bilir belki yalnız, belki eşinizle, belki de yakın arkadaşınızla veya ergenliğe adım atmış çocuğunuzla baş başa, yıllardır kendinize “ancak rüyada görürüm” dediğiniz bir sürpriz tatil yaratabilirsiniz… Denemeye değer… Biz hayallerinizi yaşayıp mutluluklar yaratabilmeniz için buradayız.

Ayrıca yol( yarış) bisikleti, dağ bisikleti, şehir bisikleti, çocuk bisikleti, bebek taşıyıcılı bisiklet, katlanır bisiklet, ginger da saatlik, günlük  ve haftalık olarak farklı tercihlerinize göre kiralayabilirsiniz.

Sevgilerimizle

ATİLLA BİSİKLET CADDEBOSTAN MAH. İSKELE SOK. NO 21 KADIKÖY İSTANBUL

0216 651 5134

http://

 

Cevapla