Çocuğunuzla beraber bisiklete binmek istiyorsanız veya  arkadaşlarınızla sahile inerken çocuklarınız bisiklete binsin istiyorsanız, çocuğunuzun bisikleti yanınızda değil ama hava muhteşem ise ve onun bu havada bisiklete binmesini istiyorsanız;

içinizden  “ama çocuk bisikleti de kiralamazlar ki” diye düşünüp sakın hayallerinizden vazgeçmeyin…

Caddebostan İskele sokak ( Barlar Sokağı) No 21  ATİLLA BİSİKLET, size bisiklette mutluluklar yaşatmak için açıldı … Bisiklet kiralama konusunda  siz bisiklet severlere en güzel alternatifleri sunuyor, size ise  sadece  bunun keyfini çıkarmak kalıyor. İşte bu yüzden de bisiklet kiralama konusunda kısa sürede müdavimlerimiz oluştu ve  kocaman bir aile haline geldik. Siz de bu aileye katılın, mutluluğu yakalayın..

İster saatlik, ister günlük ve hatta uzun süreli bisiklet kiralama imkanınız bile var. Bisikletler farklı yaş, ergonomi, ihtiyaç ve  zevklere göre farklı alternatifler ile sizi bekliyor.

Bisiklet için başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar bisiklet dersi de alabilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Ayrıca yol ( yarış) bisikleti kiralama, grup olarak bisiklet kiralama, aile boyu bisiklet kiralama, bebek koltuklu bisiklet kiralama, tur bisikleti kiralayarak tatili bisiklet üzerinde geçirmek gibi farklı tercihlerinizin de cevabı artık burada!

Durmaya; düşünmeye değmez. Bu havalar da kaçmaz. Haydi o zaman ATİLLA BİSİKLET sizi bekliyor. Bisiklette mutluluğu beraber yaratalım.

Sevgilerimizle

Jale Özen

0 216 6515134

http:/

/

Cevapla