MENGEN BİSİKLET HAREKETİ SÖYLEŞİ PROGRAMI

6-7 Ekim 2023 tarihlerinde MENGEN BİSİKLET HAREKETİNİN startını vermek üzere BAİBÜ GASRTONOMİ TOPLULUĞUNA eğitimleri boyunca ulaşım, spor ve sosyal etkinliklerde kullanacakları bisikletleri tahsis etmek ve Mengen’ de bisiklet farkındalığı yaratmak için, 7-8 EKİM 2023 tarihlerinde düzenlenen ULUSLARARASI AŞÇILAR FESTİVALİNE katılmak üzere yapmış olduğumuz MENGEN BİSİKLET TURUMUZUN, 2. etabına sıra geldi.

Şimdi sıra gençliğe bisiklet için zehir vermeye geldi:))

Devamında da Mengen halkına da bisiklet konulu pek çok etkinlik düzenlenerek evlerde atıl duran bisikletlerin de günlük yaşamın içine yeniden aktif olarak kazandırılması hedefleniyor…

Önce bisikletlerin tahsis edildiği üniversite gençliği ile 28 KASIM 2023 SALI günü saat 13.00 de bir buluşma gerçekleştiriyoruz. Atilla Atay’ ın konuşmacı olacağı bu etkinlikle gençliğe verilmesi gereken bilgi ve motivasyon, bisikletli yeni ve örnek bir hareketin de fitilini ateşleyecek.

BAİBÜ Gastronomi ve Mutfak Sanatları Konferans Salonunda yapılacak söyleşi programının ardından gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sevgilerimizle

Cevapla